Par mani

Neesmu es “biznesa” eksperts vai visu-zinošs guru. Ja godīgi, neesmu pat milzu autoritāte. 😊

Tomēr es zinu, kādās jomās esmu sasodīti izcils. Un tādas ir veselas trīs:

#1: Mācīt centīgiem uzņēmējiem, kā izveidot blogu un padarīt to maksimāli ienesīgu. Pēdējo divu gadu laikā savam blogam esmu piesaistījis vairāk kā 4 000 ikmēneša lasītāju.. Esmu izveidojis 1 000+ abonentu lielu kopienu. Veicu milzīgu daudzumu eksperimentu un dalos ar to rezultātiem – ar to, kas darbojas (un kas nē).

#2: Satura mārketings. Es strādāju kā konsultants ar strauji augošiem start-up uzņēmumiem un tādiem zīmoliem kā Google, Facebook, palīdzot tiem izveidot un popularizēt saturu, kas palielina to auditoriju. Vairāk par manu darbu satura mārketinga jomā vari uzzināt šeit.

#3: Es varu mācīt saviem lasītājiem, kā iegūt labākos piedāvājumus.

Ja Tu meklē vienkāršus ieteikumus, lai ātri nopelnītu pāris eiro, paraugu, kā izveidot drop-shipping biznesu vai padomu, kā izmantot nejaušas tirgus iespējas – šeit Tu to neatradīsi.

Šī kopiena ir paredzēta cilvēkiem, kuru mērķis ir izveidot vērā ņemamu biznesu.

Cilvēkiem, kuri ir gatavi smagi strādāt, darīt visu, kas vien nepieciešams, lai savas vīzijas pārvērstu par realitāti, kuri spēj būt drosmīgi un iziet ārpus savas komforta zonas – lai sāktu pārvērtības, ko tie alkst visu savu dzīvi.

Cilvēkiem, kas apzinās, ka ir paredzēti kam vairāk nekā bezjēdzīgam darbam no 8 rīta līdz 6 vakarā.

Ja esi gatavs uzņemties darbu biznesā, kas sniegs Tev vēlamo dzīvesveidu, tad šī kopiena ir paredzēta tieši Tev!

Kāpēc man rūp, vai Tu spēj izveidot veiksmīgu biznesu vai nē?

Man ir draugs, kas pabeidza izcilu koledžu. Ļoti gudrs. Vienmēr ieguva labākas atzīmes nekā es. Uzreiz pēc studiju beigšanas ieguva darbu finanšu sfērā, pelnot gandrīz sešu-ciparu algu. Viņš bija entuziasma pilns.

Taču tagad, piecus gadus vēlāk, viss ko es dzirdu ir sūdzības: cik ļoti viņš ienīst savu darbu; darba stundas ir brutālas; viņa priekšnieks ir briesmīgs; pelna labi, taču ne pietiekami, lai tuvākajā laikā atļautos iegādāties māju un ar savu līgavu sāktu ģimeni. Viņš pamazām izdeg un nedara pilnīgi neko, kas sniegtu viņam pozitīvu enerģiju.

Katru reizi, kad mēs satiekamies vai sazvanāmies, viņš stāsta par savu vēlmi īstenot pašam savu nodarbi – sākt strādāt pie sava papildus biznesa – ielikt pamatus, kas laika gaitā viņam ļautu pamest savu darbu.

Taču nekad neseko reāla darbība. Vien atkal un atkal tiek atkārtots tas pats vecais stāsts.

Viņš ir apmierināts ar savu darbu, neskatoties uz to, ka vēlas (un apzinās) ka ir pelnījis ko vairāk.

Studijas viņam vienmēr viegli padevās un, veidojot pats savu biznesu, viņš nevēlas piedzīvot neveiksmi. Viņš gaida nekļūdīgu iespēju, kas pati atnāks un pati pieklauvēs pie viņa durvīm.

Kāpēc tas mani uztrauc?

Nekas mani tā nekaitina, kā redzēt gudrus un talantīgus cilvēkus, kas neizmanto savu potenciālu. Viņi nespēj izveidot apstākļus, no kuriem iegūtu mēs visi – dēļ bailēm no neveiksmes vai dēļ alerģijas pret smago darbu, kas nepieciešams, lai paši varētu kalt savu dzīves ceļu.

Es no visas sirds ticu, ka, ja Tu nedari visu iespējamo, lai kļūtu par savu labāko iespējamo versiju – tad tas ir negodīgi pret visiem Tavā dzīvē esošajiem cilvēkiem, kā arī pret mums, visiem citiem.

Es? Es bieži vien neesmu gudrākā persona telpā. Taču vairāk kā jebkurš cits – es esmu persona, kas nebaidās no smagā darba, no atkārtotām neveiksmēm un tikšanas atpakaļ uz kājām, lai vēlreiz mēģinātu no jauna.

Un to es daru tāpēc, ka esmu savtīgs.

Jo tādējādi es gūstu labumu… mēs visi gūstam labumu … no smagā darba un jaunu vērtību radīšanas pasaulē.

Šī ir mana personīgā misija – palīdzēt tādiem cilvēkiem kā Tev atbrīvoties no mūsu tradicionālā darbaspēka radītajiem ierobežojumiem. Izmantot savas prasmes, ļaut Tev radīt sev pilnīgāku dzīvi un radīt biznesu, kas citiem sniegtu labumu.

Taču es Tevi brīdinu… kad Tu pierakstīsies, es turēšu Tevi pie atbildības.

Šajā kopienā nav vietas cilvēkiem, kuriem trūkst apņēmības radīt pārmaiņas, ko tie alkst.

 

Ja Tu vēl nezini, kā sasniegt to, ko vēlies sasniegt, neuztraucies – es Tev parādīšu.

Kamēr vien Tu būsi gatavs darīt visu nepieciešamo, esmu gatavs Tev palīdzēt sasniegt Tavu mērķi. 😊

K. Ozolins

Tavā pastkastītē garantēju BEZMAKSAS soli-pa-solim informāciju, kā nopelnīt naudu internetā

Ievadi savu e-pasta adresi un sāksim pelnīt jau šodien!

Tagad dodies uz savu e-pastu, lai apstiprinātu pierakstīšano!

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Piedalies 20 EUR iknedēļas izlozē! 🎉🤑

Dalies kādā sociālajā tīklā ar šo lapu un laimē. Ar izlozes uzvarētājiem sazināsimies privāti.